fbpx

Darmowe sprawdzanie pisowni w kilka sekund? 📝

Tak działa nasze narzędzie, które w błyskawicznym tempie potrafi sprawdzić Twój tekst i poprawić wszelkie błędy językowe, które napotka – zarówno błędy interpunkcyjne czy ortograficzne, jak i stylistyczne. Dodatkową cechą, jaką posiada nasz korektor online, jest poprawianie literówek i wstawianie polskich znaków diakrytycznych. Sprawdź pisownię swojego tekstu, żeby mieć pewność, że jest wolny od błędów. Sprawdzanie pisowni jeszcze nigdy nie było takie proste! 👌

Długość tekstu: 0/ ustawienia

Pakiet jest aktywny ().

Kod aktywacyjny iKorektorPro:
Zapamiętanie kodu w przeglądarce:
Dzielenie tekstu na akapity – liczba zdań na akapit:
Ukrywanie wulgaryzmów – liczba gwiazdek w słowie:
Ignorowanie wyrazów poprzedzonych znakiem „\”:
Tekst poprawiony...
  • Poprawionych błędów: 0
  • Sprawdzonych znaków dzisiaj: 0/
informacje

Nasz korektor online to internetowe narzędzie, którego zadaniem jest sprawdzanie pisowni pod względem poprawności językowej. Wszelkie błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, stylistyczne czy też literówki, a szczególnie Twoje wątpliwości językowe znikną w mgnieniu oka. Gdy wkleisz tekst w wyznaczone miejsce, korektor online samodzielnie zajmie się inteligentnym sprawdzaniem pisowni, a następnie sprawnie usunie wszelkiej maści błędy językowe.

To narzędzie pomoże Ci w rozwiązaniu językowych bolączek, a ponadto przy okazji utrwali poprawne formy, co jest dodatkowym walorem edukacyjnym. Warto też dodać, że dzięki korektorowi online unikniesz czyhających na każdym kroku różnego rodzaju językowych faux pas, takich jak nie ważne, tą sukienkę, akwen wodny, nienajgorszy, ani nie dopuścisz do błędnego stawiania przecinków przed „czy” lub „jak”. Sprawdzanie pisowni jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne.

X