fbpx

Księgarnia Polszczyzna.pl – Twoja skarbnica wiedzy

Przedstawiamy zbiór książek i materiałów edukacyjnych, które są najlepszą metodą na poszerzenie swojej wiedzy z zakresu języka polskiego. 📚 W naszym sklepie znajdują się książki skierowane zarówno do młodszych, jak i starszych. Szczegółowo omówione motywy literackie, poradnik o analizowaniu wierszy, opracowania lektur to tylko tylko ułamek tego, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Z naszymi materiałami zdanie matury to bułka z masłem! 🤓

Serwis Polszczyzna.pl to także księgarnia internetowa, w której możesz nabyć e-booki edukacyjne. W naszym sklepie znajdują się książki skierowane zarówno do młodszych, jak i starszych. Szczegółowo omówione motywy literackie, poradnik o analizowaniu wierszy, opracowania lektur to tylko tylko ułamek tego, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Wiedza zawarta w e-bookach stanowi uzupełnienie oraz rozszerzenie treści znajdujących się w serwisie Polszczyzna.pl. Zachęcamy więc do zapoznania się naszą ofertą i obserwowania książnicy Polszczyzna.pl!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • ,

  Gdzie postawić przecinek? Teoria i ćwiczenia

  69,99 
  Przecinki Cię stresują? Masz wrażenie, że interpunkcja jest zagmatwana, a jej reguły niejasne? Mamy dla Ciebie ratunek. Proponujemy Ci polowanie na przecinek. Siedem krótkich lekcji oraz kilkanaście ćwiczeń, by poznać bliżej najważniejsze zasady rządzące tym znakiem interpunkcyjnym.
 • ,

  Jak analizować i interpretować wiersze

  29,99 
  Mamy dobrą wiadomość. Nie musisz już drżeć na myśl o analizie i interpretacji wiersza. Nasz e-book pomoże Ci przejść przez to bezboleśnie. Rozpracowywanie utworu poetyckiego jest jak śledztwo, a Ty możesz zostać detektywem.
 • ,

  Motywy literackie cz. I. Sen, samotność i tęsknota

  39,99 
  Nie możesz sobie przypomnieć, który z bohaterów był samotny? Zastanawiasz się, kto za kim tęsknił i dlaczego? Nie pamiętasz, jaką rolę pełnił sen w różnych utworach literackich? A może po prostu potrzebujesz podsumowania swojej wiedzy? W tym e-booku znajdziesz omówienie trzech motywów literackich: snu, samotności i tęsknoty. Razem z nim powtórzysz sobie najważniejsze utwory, uporządkujesz wiedzę i przygotujesz się do matury.
 • ,

  Motywy literackie cz. II. Miasto, vanitas, cierpienie

  39,99 
  Motywy literackie spędzają Ci sen z powiek? Nie wiesz, kto cierpiał za miliony, kto powiedział „marność nad marnościami i wszystko marność”, a kogo fascynowały miasto, masa i maszyna? Bez strachu! Nasz e-book odświeży Ci pamięć oraz pomoże uporządkować i uzupełnić wiedzę. Znajdziesz w nim solidny pakiet informacji na temat trzech motywów literackich: miasta, cierpienia i vanitas.
 • ,

  Motywy literackie cz. III. Miłość, podróż, śmierć

  69,99 
  Motywy miłości, podróży i śmierci przenikają się i uzupełniają wzajemnie w treściach wielu utworów literackich, w tym także w lekturach! Dzięki naszemu e-bookowi przekonacie się, że w literaturze miłość niejedno ma imię, podróże mogą mieć metaforyczne znaczenie, a śmierć przyjmować różne oblicza. Gotowi na porządną dawkę wiedzy? Utrwalcie ją z naszymi opracowaniami, a potem popiszcie się znakomitą znajomością motywów na maturze z języka polskiego! Powodzenia!
 • ,

  Motywy literackie w pigułce

  69,99 
  E-book Motywy literackie w pigułce zawiera najważniejsze informacje na temat dwudziestu najbardziej popularnych motywów literackich. Motywy miłości, buntu, tęsknoty, cierpienia i samotności, a także władzy, wolności, śmierci i pracy. Literackie portrety matek, ojców i rodzin. Literackie miasta, podróże i wesela. Także motywy arkadii, patriotyzmu, snu, vanitas oraz exegi monumentum. Dla osób przygotowujących się do matury i sprawdzianów. Nieoceniona pomoc przy pisaniu prac. Powtórka przed maturą jeszcze nigdy nie była tak łatwa!
Filtruj wg ceny
Kategorie produktów