fbpx

Gry słowne, które zmuszą Cię do myślenia. Część 1

Gier słownych nigdy dość, a gdy ich autorem jest Jaroński, rozsiadamy się wygodnie, zakasujemy rękawy, wyłączamy wszelkie rozpraszacze i w pełnym skupieniu przystępujemy do analizy ilustracji! 🙂

Gry słowne, które zmuszą Cię do myślenia. Część 1 - Polszczyzna.pl

Nie przedłużając – rozpoczynamy comiesięczną serię wpisów, w których będziemy publikować 7 subiektywnie najciekawszych gier słownych zilustrowanych przez Pawła Jarońskiego. Jaroński jest zapalonym rysownikiem, który od 3 lat konsekwentnie zaskakuje nas nowymi ilustracjami!

Zaczynajmy!

1. PODŁOŻYŁ OGIEŃ

2. SZCZURY

Sklep Nadwyraz.com

3. NA TRZEŹWO

4. KWIECIEŃ PLECIEŃ

5. JEST PAN PODŁY

Gry słowne, które zmuszą Cię do myślenia. Część 1 - Polszczyzna.pl

6. WEHIKUŁ

📰 Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco z nowymi publikacjami na Polszczyzna.pl!


Zapisując się na newsletter, zgadzasz się na otrzymywanie informacji o nowych artykułach oraz produktach związanych z serwisem Polszczyzna.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi newslettera na zasadach opisanych w polityce prywatności.

7. KRAWĘDZIE

Jak Wam poszło? Ile czasu zajęło Wam rozszyfrowanie wszystkich pozycji? ?

Autorem wszystkich ilustracji jest Paweł Jaroński. Więcej prac znajdziecie na stronie jaronski.pl, na Facebooku i na Instagramie.

?  Zainteresuje Cię również:  

Napisane przez

Absolwentka Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej na UAM w Poznaniu. Od 2013 r. pracuje jako nauczycielka języka polskiego, zajmuje się również pisaniem tekstów. Język ojczysty uwielbia od zawsze.

X